piątek, 17 lipca 2015

Ifirma kod promocji - Internetowe biuro rachunkowe? Teraz to możliwe.iFirma opinie
iFirma opinie - wszytko o opinie iFirma
Z roku na rok przybywa w Polsce firm. Średnio, od roku 2013 rejestrowanych jest ponad 340 tysięcy nowych działalności gospodarczych. Wraz z założeniem własnej firmy, należy pomyśleć o usługach księgowych – nie da się tego bowiem w żaden sposób przekroczyć. Świetną alternatywą, która ostatnio zyskuje na popularności, jest skorzystanie z jednej z internetowych księgowości. Póki co, bezkonkurencyjne w tym zakresie wydaje się być biuro rachunkowe ifirma.


Ifirma biuro rachunkowe to usługa, która już na swojej głównej stronie szczyci się tym, że od 14 lat nie podniosła cen za prowadzenie księgowości przeróżnych przedsiębiorców. Bez wątpienia jest to coś, co odstawia konkurencję daleko w tyle. W dobie kryzysu gospodarczego i szalejących cen, aspekt stabilności jest niezwykle doceniany.


Jeżeli chcemy najpierw przetestować czy usługa całkowicie spełnia nasze wymagania, jest taka opcja. Skorzystanie z modułu ifirma demo umożliwia nam tzw. „przeklikanie” się przez system i sprawdzenie go od lewej do prawej strony, z góry na dół. Chcemy wystawić PIT za ubiegły rok dla naszych pracowników? Ifirma PIT zrobi to za nas. Dodatkowo, mamy tutaj również interfejs programistyczny aplikacji, czyli po prostu Ifirma API, co dla wielu potencjalnych klientów będzie niezwykle korzystną opcją.


Co jeszcze? Jak podaje ifirma na swojej stronie internetowej ifirma pl, w skład każdego pakietu wchodzi m.in. prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenie Ewidencji Przychodów Zryczałtowanych, sporządzanie listy płac, wyliczanie zobowiązań wobec ZUS, prowadzenie Ewidencji zakupów i sprzedaży VAT oraz wiele, wiele innych. Ceny zaczynają się już od 37,5 PLN za miesiąc, ale teraz mamy okazję korzystać z wszystkich usług jeszcze taniej.

To dzięki temu, że biuro rachunkowe ifirma zdecydowało się wdrożyć specjalny program rabatowy dla swoich nowych i obecnych klientów. Nie ma on dokładnej nazwy i wzmianki o nim pojawiają się w różnych mediach. Jedni piszą o nim „ifirma kod promocyjny”, inni „specjalny kod promocji ifirma”, a jeszcze inni „jednorazowy kod promocyjny ifirma”. Jedno jest pewne – liczba kodów jest ograniczona, dlatego jeżeli jeszcze się zastanawiacie to powiem tak: nie ma nad czym, bo stracicie świetną okazję.


1 komentarz:

  1. Hej!
    Też korzystam z usług iFirma.pl. Bardzo przydatne okazały się zwłaszcza na początku mojej przygody z zakładaniem działalności. Z ich pomocą, zakładanie firmy przez internet jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy w zasadzie zaopatrzyć się w podpis elektroniczny i przygotować swoje dane. I voila, jesteś przedsiębiorcą!

    OdpowiedzUsuń